Dovolená s dětmi Nadace se blíží

IMG_0685

Letošní letní pobyt nadace Truck HELP bude u moře v Itálii, v krásném prostředí Palmové riviéry, v městečku San Benedetto del Tronto. Loni se nám tam podařilo najít čisté nové apartmány 50 metrů od moře, v residenci Playa Sirena. S cenou nám vyšli vstříc tak, že týdenní pobyt se společnými večeřemi vyjde levněji než na hotelu v Čechách s plnou penzí. Děti už se k moři strašně těší a my jsme rádi, že jim tento léčebný pobyt můžeme dopřát.

pokračování článku…

E-shop pro dopravce

chytrydopravce-logo-inv

Každý silniční nákladní dopravce jistě ocení  e-shop,  specializovaný na zboží pro tento obor podnikání. Jmenuje se Chytrý dopravce a připravila ho společnost TruckAlliance, specialista na dopravu, náš dlouhodobý partner.
pokračování článku…

Řada našich partnerů se rozrostla

IMG_9295

Podařilo se nám obohatit řadu našich partnerů o čtyři nové společnosti. Jedná se o společnosti Luděk Volšička-VOLŠATRANS, BTL Moravia.s.r.o., ViT Logistics a CDO Prague, s.r.o., kterým velmi děkujeme za zapojení do naší charitativní činnosti.
pokračování článku…

Reportáž o nadaci v TV Prima Autosalon

IMG_0836

S radostí zveřejňujeme termín vysílání reportáže o nadaci Truck HELP, kterou s námi v létě na Šiklově Mlýně natočil štáb Unicorn Pictures. Stalo se tak zdarma, TV Prima také nepožaduje honorář. Vzhledem k tomu, že se jedná o soukromou televizi a soukromou produkční společnost, jsme tímto krokem velice potěšeni.

Premiéra bude ve čtvrtek 27.11. na PRIMA COOL ve 20.15, repríza pak v sobotu 29.11. na TV PRIMA v 8.35 h.

Kniha 10 let s nadací Truck HELP

Kniha 10 let Nadace Truck HELP

Právě vyšla kniha 10 let s nadací Truck HELP. Obsahuje nejen historii nadační činnosti, ale i rozhovory a příběhy. Čtenářům se představí lidé z Nadace a také rodiny, kterým pomáhají. Knihu si můžete zakoupit v našem nadačním eshopu.

pokračování článku…