Prázdniny skončily, škola zavolala

Viktorka Káčerková

Zase našim dětem začala škola a na prázdniny už mohou jen vzpomínat. Děkujeme nadačním rodinám, které nám poslaly pozdravy z dovolených.

pokračování článku…

Pravidla podpory platná od 1.8.2014

Doplňujeme na web platná pravidla podpory s účinností od 1.8.2014. Přijměte prosím omluvu za zveřejnění neaktuálního dokumentu. Na tomto odkazu najdete platná pravidla podpory http://www.nadacetruckhelp.cz/pravidla-podpory/.

Dovolená v Itálii

PIC_0134

Nadační děti s maminkami si letos užily báječný týden u moře, v italském Playa Sirena. Na vydařenou dovolenou budeme všichni dlouho vzpomínat.

pokračování článku…

EUROPART Česká republika věnoval šek naší nadaci

logo

Společnost EUROPART, přední evropský obchodník s náhradními díly a příslušenstvím pro užitková vozidla a autobusy všech tříd, ve středu 17. června slavnostně otevřela novou centrálu na severovýchodě Prahy. „Stěhujeme se do nové, moderní budovy v bezprostřední blízkosti důležité křižovatky rychlostní komunikace R10 a dálnice D11“, vysvětluje Vladimír Boháč, ředitel české pobočky společnosti EUROPART.

pokračování článku…

Jak se vede Káčerkovým

DSC_01284

Rádi dostáváme dobré zprávy z našich nadačních rodin. Jako třeba od Káčerkových. Spokojená rodina, v níž roli tatínka převzal před několik lety nový partner, se rozrostla o syna Sebastiána. V červenci mu bude rok, a tak maminka Kateřina má sice mateřskou dovolenou, ale jakápak dovolená se třemi dětmi, že?

pokračování článku…