Prodej propagačních předmětů nadace u našeho partnera

bez názvu

Firma Volša Trans, náš dlouholetý partner, který nadaci Truck HELP podporuje měsíční částkou 3000,- Kč, se rozhodl uskutečnit mezi svými zaměstnanci prodej reklamních předmětů nadace. Prodej byl úspěšný, prodaly se především samolepky v hodnotě 100 až 500 Kč a hrnky s logem nadace, za celkovou částku 18071,- Kč. Pan Volšička je rád, že může tento finanční dar předat dětem jako mimořádnou odměnu na letní dovolenou.

pokračování článku…

Nehoda, která připravila děti o mámu

prazskyokruh5_denik-630

Před 14 dny se stala dopravní nehoda dvou nákladních vozidel. Menší z nich, dodávku, řídila řidička z povolání, která zemřela. Zanechala po sobě dvě děti ve věku 11 a 14 let. Jejich tatínek zemřel před 6 lety, mají prarodiče, tetu z matčiny strany a náhradního tátu, partnera maminky, který s nimi žil posledních pár let. S kým děti dále budou žít, prozatím nevíme. Dopravní firma, u které řidička jezdila, se nám ozvala s dotazem na sbírku pro tyto děti, přispět chtějí kolegové z této firmy i kolegové z bývalého zaměstnání.

pokračování článku…

Pozvánka na Truck Show Lužnice

TS_Luznice18_email

Blíží se 21. ročník truckerské akce na Lužnici u Třeboně a jako vždy tam nebudeme chybět ani my. Těšíme se, že se tam s vámi na našem stánku uvidíme. Chystáme nové zboží s logem nadace, balonky, flashky, deštníky.

pokračování článku…

Rok 2017

Zakončujeme hektické období uzávěrek za loňský rok, máme dokončenou účetní závěrku, výroční zprávu nadace i vyúčtování veřejné sbírky (DMS). V nejbližší době odešleme uzávěrky na městský soud, který pak v řádném termínu uzávěrky zveřejní na www.justice.cz . V roce 2017 jsme schválili do programu nadace nové rodiny: Karla a Matyáše Kovalské, kteří s námi jeli hned na letní dovolenou, Martinu a Pavla Chramostovi a Luďka Kubíka. Jejich příběhy najdete v záložce Komu pomáháme vzápětí.

Sbírka pro pozůstalé po řidiči při nehodě u Horoměřic

DSC_6592

Médii v současnosti otřásá tragická nehoda u Horoměřic, která se stala v pátek 12.01.2018, kdy došlo ke srážce autobusu společnosti Arriva a vozu Škoda Superb, který řídila mladá žena. Nehoda vzala život mimo jiné i řidiči autobusu Janu Mášovi, který by letos oslavil 40. narozeniny.

pokračování článku…