Dárky pod Vánočním stromem radia KISS

vanoce-192

Vánoční strom Radia Kiss 98 bude stát od 23. listopadu do 20. prosince v pražském Obchodním centru Novodvorská Plaza. Tam také budou ležet přáníčka od našich dětí, protože letos do této charitativní akce Radio Kiss 98 zařadilo i naši nadaci.

pokračování článku…

Nová možnost, jak přispět dětem, které přišly o tátu při výkonu povolání

LogoPaySecMerchantVertical

Nově můžete přispět naší nadaci platebním způsobem Paysec. Jedná se o zabezpečenou platební metodu, při které můžete okamžitě platit po internetu. Nadaci se objeví peníze na transparentním účtu okamžitě, ať už zvolíte metodu přímo pomocí Paysec účtu nebo bankovním účtem u ČSOB, Poštovní spořitelny nebo platební kartou Mastercard, Visa, Maestro. Děkujeme předem, pokud tento způsob daru využijete. O naší nadaci se dozvíte i na adrese www.darujspravne.cz, kterou provozuje Fórum dárců.

 

Oslava osmnáctin Lucky Dočekalové

_DSC0296

Jak ten čas letí! V září se stala plnoletou naše Lucka z Havířova, kterou podporujeme od roku 2005, kdy její tatínek zahynul při dopravní nehodě v Německu. Osmnáctiny jsou jednou za život, a tak jsme oslavenkyni i s maminkou pozvali do našeho pražského sídla, abychom jí předali mimořádný dárek od nadace.

pokračování článku…

Nehoda tří kamionů

1755320

V září došlo ke smrtelné nehodě na rakouské dálnici A12. Při střetu dvou nákladních vozů vyhasly dva životy českých truckerů. Zjišťovali jsme podrobnosti.

pokračování článku…

Prázdniny skončily, škola zavolala

Viktorka Káčerková

Zase našim dětem začala škola a na prázdniny už mohou jen vzpomínat. Děkujeme nadačním rodinám, které nám poslaly pozdravy z dovolených.

pokračování článku…